Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Brasoveanu Stefan
Nume si Prenume Brasoveanu Stefan
Functia Observator
Nr. Tel. 0762525114
Numar de meciuri 27
Meciurile lui Brasoveanu Stefan
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
22 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa2, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Dum,
10 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
18:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
17 Mar
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FCM ADJUD
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - PODGORIA COTESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
08 Apr
17:30
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - FC PANCIU
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI   - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Bordeasca  DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL Tataranu  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute