Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Sim, 14 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI 2 - 1 VICTORIA BORDEASCA
Dum, 15 Sep 11:00 DINAMO TATARANU 3 - 2 ACS UNIREA MILCOVUL
Dum, 15 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 3 SPORTUL CIORASTI

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  VICTORIA BORDEASCA  -  SPORTUL CIORASTI
  ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
  VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

  SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

  UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
  TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Tudosa Florin
Nume si Prenume Tudosa Florin
Functia Observator
Nr. Tel. 0767948361
Numar de meciuri 82
Meciurile lui Tudosa Florin
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
15 Sep
11:00
COMUNAL SURAIA  SIRETUL SURAIA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Vrancei)
Sim,
13 Apr
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
06 Apr
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
30 Mar
16:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
25 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Mai
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
10 Mar
11:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
03 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
08:00
Comunal Gugesti  GALACTIC FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
11:00
Comunal Gugesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Sim,
24 Noi
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA RASTOACA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
12 Oct
19:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - DINAMO TATARANU
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CS JARISTEA
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FC PANCIU
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
09:00
Comunal Gugesti  INIZIO FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
11 Noi
10:00
COMUNAL GUGESTI  ACS COSTIN CATALIN 2018 - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL GOLOGANU  ACS UNIREA MILCOVUL - PODGORIA COTESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
05 Mai
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Mar,
05 Iun
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Mar
12:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
11:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI -
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
10:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
12:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI -
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
12:00
Unirea ODOBESTI  CS PROSPORT - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
14 Oct
11:00
Unirea ODOBESTI  CSM FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
14 Oct
10:00
Unirea ODOBESTI  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
14 Oct
09:00
Unirea ODOBESTI  ACS ODOBESTI - INIZIO FOCSANI
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - CS JARISTEA
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
20 Oct
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
22 Sep
20:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI -
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI -
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
27 Mai
18:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSM FOCSANI 2007
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - UNIREA TIFESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
18 Mar
15:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 -
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 3
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
VICTORIA BORDEASCA 0
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 19 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 19 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute