Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA 2 - 1 FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU 5 - 3 TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI 10 - 0 VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI 5 - 0 SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 28 Oct 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
Sim, 27 Oct 16:00 FCM ADJUD  -  FC PANCIU
Dum, 28 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

Dum, 28 Oct 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  VICTORIA BORDEASCA
Sim, 27 Oct 16:00 SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
  DINAMO TATARANU  -  Sta

Grupa C

Dum, 28 Oct 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
Dum, 28 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Meirosu Dorinel
Nume si Prenume Meirosu Dorinel
Functia Asistent
Nr. Tel. 0764534380
Numar de meciuri 15
Meciurile lui Meirosu Dorinel
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
20 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
24 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FCM ADJUD
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL Tataranu  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 12
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
CSM FOCSANI 2007 15
CS PROSPORT 12
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
NATIONAL 2012 GOLESTI 10
GALACTIC FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 3
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 18
CSM FOCSANI 2007 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 7
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
ACS HOMOCEA 4
TROTUSUL RUGINESTI 3
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
DINAMO TATARANU 6
VICTORIA BORDEASCA 6
SPORTUL CIORASTI 3
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
UNIREA TIFESTI 6
CSC DUMBRAVENI 4
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 16 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 16 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute