Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Rusu Cristian
Nume si Prenume Rusu Cristian
Functia Observator
Nr. Tel. 0744647193
Numar de meciuri 48
Meciurile lui Rusu Cristian
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
22 Sep
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Dum,
15 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Vrancei)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
01 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
25 Mai
18:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Apr
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Mar
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
17 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
05 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU -
(Etapa2, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD -
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL PUFESTI   - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute