Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 23 Sep 11:00 CS JARISTEA 3 - 1 TROTUSUL RUGINESTI
Sim, 22 Sep 17:00 FC PANCIU 6 - 2 FCM ADJUD
Sim, 22 Sep 17:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 6 - 1 ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 22 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA 1 - 0 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 23 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 3 SPORTUL CIORASTI
  Sta  -  DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 23 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 3 VICTORIA GUGESTI
Sim, 22 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 0 UNIREA TIFESTI
  Sta  -  VOINTA RASTOACA

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 30 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Sim, 29 Sep 17:00 FCM ADJUD  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 30 Sep 11:00 CS JARISTEA  -  FC PANCIU

Grupa B

Dum, 30 Sep 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  DINAMO TATARANU
  SPORTUL CIORASTI  -  Sta
Sim, 29 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 30 Sep 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  VOINTA RASTOACA
  UNIREA TIFESTI  -  Sta
Dum, 30 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Rusu Cristian
Nume si Prenume Rusu Cristian
Functia Observator
Nr. Tel. 0744647193
Numar de meciuri 32
Meciurile lui Rusu Cristian
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
05 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FLACARA URECHESTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 0
FC PANCIU 0
Orizontul Tifesti 0
PODGORIA COTESTI 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA GUGESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
LPS FOCSANI 6
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
CS ENERGIA VULTURU 2012 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
GALACTIC FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PROGRESUL FOCSANI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
AS FC UNIREA FOCSANI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
INIZIO FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
LPS FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3
FC PANCIU 3
CS JARISTEA 3
TROTUSUL RUGINESTI 0
FCM ADJUD 0
ACS HOMOCEA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 3
VICTORIA BORDEASCA 3
DINAMO TATARANU 0
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
VOINTA CIRLIGELE 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 3
CSC DUMBRAVENI 3
Sta 0
VOINTA RASTOACA 0
SAGEATA BILIESTI 0
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute