Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 11 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 2 - 4 FC PANCIU
Dum, 11 Noi 11:00 CS JARISTEA 0 - 4 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 10 Noi 15:00 FCM ADJUD 4 - 0 ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 10 Noi 15:00 VOINTA CIRLIGELE 6 - 0 TRACTORUL NANESTI
  VICTORIA BORDEASCA  -  Sta
Sim, 10 Noi 15:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 0 DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 11 Noi 12:30 VICTORIA GUGESTI 3 - 0 CSC DUMBRAVENI
  SAGEATA BILIESTI  -  Sta
Dum, 11 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 2 VOINTA RASTOACA

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 17 Noi 15:00 FCM ADJUD  -  TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 18 Noi 11:00 ACS HOMOCEA  -  CS JARISTEA
Sim, 17 Noi 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  FC PANCIU

Grupa B

Dum, 18 Noi 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 18 Noi 11:00 DINAMO TATARANU  -  VICTORIA BORDEASCA
  Sta  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa C

Dum, 18 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 17 Noi 15:00 VOINTA RASTOACA  -  SAGEATA BILIESTI
  Sta  -  CSC DUMBRAVENI
Rusu Cristian
Nume si Prenume Rusu Cristian
Functia Observator
Nr. Tel. 0744647193
Numar de meciuri 36
Meciurile lui Rusu Cristian
Data Stadionul Localitate Meciul
Sam,
03 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
17 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
05 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FLACARA URECHESTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 19
INIZIO Junior 2 FOCSANI 18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 6
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 21
FC PANCIU 13
FCM ADJUD 13
ACS HOMOCEA 8
TROTUSUL RUGINESTI 7
CS JARISTEA 7
Clasament Detaliat

Grupa B

VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 12
SPORTUL CIORASTI 9
DINAMO TATARANU 6
VICTORIA BORDEASCA 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 21
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
VOINTA RASTOACA 6
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 19 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 19 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute