Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

  TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
  FCM ADJUD  -  FC PANCIU
  ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
  UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Voicu Cristian
Nume si Prenume Voicu Cristian
Functia Asistent
Nr. Tel. 0765059034
Numar de meciuri 41
Meciurile lui Voicu Cristian
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL GOLOGANU  AS UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
13:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
Nu se joaca  TROTUSUL RUGINESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
10:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa11, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VICTORIA GUGESTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - FCM ADJUD
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
CSC DUMBRAVENI 4
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 12 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 12 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute