Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Dum, 13 Oct 11:00 TRACTORUL NANESTI 3 - 2 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Sim, 12 Oct 16:00 SPORTUL CIORASTI 2 - 0 DINAMO TATARANU
Sim, 12 Oct 16:00 ACS UNIREA MILCOVUL 7 - 2 VOINTA SL.CIORASTI

Grupa B

Sim, 12 Oct 16:30 NATIONAL 2012 GOLESTI 4 - 0 SIRETUL SURAIA
Dum, 13 Oct 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  VICTORIA GUGESTI

GRUPA C

Dum, 13 Oct 11:00 CS JARISTEA 6 - 1 ACS HOMOCEA
Dum, 13 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI 7 - 0 TROTUSUL RUGINESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA  -  VOINTA SL.CIORASTI
  ACS UNIREA MILCOVUL  -  DINAMO TATARANU
  SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI

Grupa B

  SAGEATA BILIESTI  -  SIRETUL SURAIA
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  CSC DUMBRAVENI

GRUPA C

  UNIREA TIFESTI  -  ACS HOMOCEA
  CS JARISTEA  -  FC PANCIU
Voicu Cristian
Nume si Prenume Voicu Cristian
Functia Asistent
Nr. Tel. 0765059034
Numar de meciuri 62
Meciurile lui Voicu Cristian
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
13 Oct
09:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - Orizontul Tifesti
(Etapa3, GRUPA B, Juniori A1)
Dum,
13 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa5, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Dum,
06 Oct
12:00
COMUNAL SURAIA  SIRETUL SURAIA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Vrancei)
Sim,
28 Sep
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Vrancei)
Sim,
21 Sep
20:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SIRETUL SURAIA
(Etapa2, Grupa B, Superliga Vrancei)
Dum,
15 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Vrancei)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL SURAIA  SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
08 Iun
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
01 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
25 Mai
18:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Mai
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
30 Mar
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
10 Mar
11:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA RASTOACA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL GOLOGANU  ACS UNIREA MILCOVUL - PODGORIA COTESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
13:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI -
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - SAGEATA BILIESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
Nu se joaca  TROTUSUL RUGINESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI -
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI -
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
10:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa11, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VICTORIA GUGESTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - FCM ADJUD
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 -
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 6
INIZIO FOCSANI 4
PODGORIA COTESTI 4
CSM FOCSANI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 12
CSM FOCSANI 2007 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM 2 FOCSANI 2007 6
INIZIO FOCSANI 6
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
INIZIO2 FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 3
CSM FOCSANI 2007 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

INIZIO FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 9
INIZIO2 FOCSANI 7
ACS JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2 GOLESTI 3
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
COVACI JUNIOR 0
Clasament Detaliat

Superliga Altdorf Tehnik

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 3
SPORTUL CIORASTI 3
VOINTA SL.CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 15
DINAMO TATARANU 8
ACS UNIREA MILCOVUL 6
TRACTORUL NANESTI 6
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

VICTORIA GUGESTI 7
SAGEATA BILIESTI 7
NATIONAL 2012 GOLESTI 6
CSC DUMBRAVENI 2
SIRETUL SURAIA 1
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 10
UNIREA TIFESTI 8
CS JARISTEA 4
ACS HOMOCEA 4
TROTUSUL RUGINESTI 1
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 28 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 28 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute