Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Chiriac Daniel
Nume si Prenume Chiriac Daniel
Functia Asistent
Nr. Tel. 0766282046
Numar de meciuri 49
Meciurile lui Chiriac Daniel
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
06 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Joi,
19 Apr
17:00
Comunal Bordeasca  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
31 Mar
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Mar,
05 Iun
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Mar
12:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mar,
10 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
15:30
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
14:30
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa16, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
17:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS SURAIA
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
10:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa11, JUNIORI C, )
Vin,
07 Apr
18:00
Orasenesc Odobesti  CSM FOCSANI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, JUNIORI C, )
Sim,
08 Oct
10:00
Mlcovul Focsani  CS PROSPORT - LPS FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
20 Mai
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Nanesti  TRACTORUL NANESTI - FCM ADJUD
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 4 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 4 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute