Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 23 Sep 11:00 CS JARISTEA  -  TROTUSUL RUGINESTI
Sim, 22 Sep 17:00 FC PANCIU  -  FCM ADJUD
Sim, 22 Sep 17:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  ACS HOMOCEA

Grupa B

Sim, 22 Sep 17:00 VICTORIA BORDEASCA  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 23 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  SPORTUL CIORASTI
  Sta  -  DINAMO TATARANU

Grupa C

Dum, 23 Sep 11:00 SAGEATA BILIESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 22 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI  -  UNIREA TIFESTI
  Sta  -  VOINTA RASTOACA
Chiriac Daniel
Nume si Prenume Chiriac Daniel
Functia Asistent
Nr. Tel. 0766282046
Numar de meciuri 49
Meciurile lui Chiriac Daniel
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
06 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Joi,
19 Apr
17:00
Comunal Bordeasca  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
31 Mar
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Mar,
05 Iun
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Mar
12:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mar,
10 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
15:30
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
14:30
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa16, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
17:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS SURAIA
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
10:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa11, JUNIORI C, )
Vin,
07 Apr
18:00
Orasenesc Odobesti  CSM FOCSANI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, JUNIORI C, )
Sim,
08 Oct
10:00
Mlcovul Focsani  CS PROSPORT - LPS FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
20 Mai
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Nanesti  TRACTORUL NANESTI - FCM ADJUD
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 6
INIZIO JUNIOR FOCSANI 3
CSM FOCSANI 2007 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
GALACTIC FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
PROGRESUL FOCSANI 0
VIITORUL SIHLEA 0
Clasament Detaliat

Juniori E

ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
AS FC UNIREA FOCSANI 0
CS PROSPORT 0
CSM FOCSANI 2007 0
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 0
INIZIO FOCSANI 0
INIZIO JUNIOR FOCSANI 0
LPS FOCSANI 0
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS HOMOCEA 0
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0
CS JARISTEA 0
FC PANCIU 0
FCM ADJUD 0
TROTUSUL RUGINESTI 0
Clasament Detaliat

Grupa B

DINAMO TATARANU 0
SPORTUL CIORASTI 0
Sta 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA BORDEASCA 0
VOINTA CIRLIGELE 0
Clasament Detaliat

Grupa C

CSC DUMBRAVENI 0
SAGEATA BILIESTI 0
Sta 0
UNIREA TIFESTI 0
VICTORIA GUGESTI 0
VOINTA RASTOACA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute