Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Chioveanu Cristian
Nume si Prenume Chioveanu Cristian
Functia Asistent
Nr. Tel. 0767732103
Numar de meciuri 34
Meciurile lui Chioveanu Cristian
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
30 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
13 Apr
10:00
MILCOVUL3 FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa5, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
18 Mai
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa6, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
17 Noi
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
10 Noi
10:00
C0omunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - FCM ADJUD
(Etapa2, Juniori B1, Juniori B1)
Sam,
03 Noi
10:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - Orizontul Tifesti
(Etapa1, Juniori B1, Juniori B1)
Joi,
16 Mai
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa10, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
11 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa9, Juniori A1, Juniori A1)
Vin,
19 Apr
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa7, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
27 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - Orizontul Tifesti
(Etapa5, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
20 Oct
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
13 Oct
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - Orizontul Tifesti
(Etapa3, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
21 Apr
10:00
Orasenesc Odobesti  JUNIOR GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Mie,
03 Apr
18:30
National Golesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS PROSPORT
(Etapa12, Juniori D, Juniori D)
Dum,
31 Mar
09:00
UNIREA ODOBESTI  GALACTIC FOCSANI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa11, Juniori D, Juniori D)
Dum,
31 Mar
10:00
UNIREA ODOBESTI  ENERGIA VULTURU 2012 - ACS ODOBESTI
(Etapa11, Juniori D, Juniori D)
Dum,
17 Mar
10:00
Unirea Odobesti  JUNIOR GUGESTI - CS PROSPORT
(Etapa9, Juniori D, Juniori D)
Dum,
17 Mar
09:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - GALACTIC FOCSANI
(Etapa9, Juniori D, Juniori D)
Dum,
17 Mar
08:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa9, Juniori D, Juniori D)
Sim,
16 Mar
11:00
Comunal Vuulturu  CSM FOCSANI 2007 - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa8, Juniori D, Juniori D)
Sim,
24 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CS JARISTEA
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
09:00
Orasenesc Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa14, Juniori E, Juniori E)
Dum,
21 Apr
12:00
Orasenesc Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa14, Juniori E, Juniori E)
Sim,
06 Oct
10:00
MILCOVUL2 FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa5, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
29 Sep
10:00
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa4, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
02 Iun
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa14, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
21 Apr
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Juniori A 1, Juniori A1)
Vin,
11 Mai
19:00
Comunal Mircesti   - ACS ODOBESTI
(Etapa6, Juniori C, Juniori C)
Vin,
27 Apr
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - DINAMO TATARANU
(Etapa4, 2017/2018, Juniori B1)

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 13 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 13 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute