Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 19 Mai 11:00 UNIREA TIFESTI 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE 3 - 0 FCM ADJUD
Sim, 18 Mai 17:00 FC PANCIU 2 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 3 - 3 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
  SPORTUL CIORASTI  -  FC PANCIU
  ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
  FCM ADJUD  -  UNIREA TIFESTI
Manu Ionut
Nume si Prenume Manu Ionut
Functia Asistent
Nr. Tel. 0764559913
Numar de meciuri 40
Meciurile lui Manu Ionut
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
14 Apr
13:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
05 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
18:00
SALA POLIVALENTA FOCSANI  LPS Focsani - CS PROSPORT
(Etapa3, ENE, Memorialul Gheorghe Ene)
Dum,
28 Oct
16:00
SALA POLIVALENTA FOCSANI  LPS Focsani - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa1, ENE, Memorialul Gheorghe Ene)
Dum,
28 Oct
13:00
SALA POLIVALENTA FOCSANI  METCON ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa1, ENE, Memorialul Gheorghe Ene)
Sim,
27 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa5, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
20 Oct
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
15 Sep
09:00
Comunal Mircesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
01 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
27 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
14:30
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - AS SURAIA
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa11, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI C, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 51
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 28
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 20
UNIREA TIFESTI 19
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 7
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute