Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL 3 - 2 TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI 0 - 0 DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 0 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI 9 - 0 SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 2 FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 1 - 3 ACS HOMOCEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

  CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SAGEATA BILIESTI

GRUPA C

  FC PANCIU  -  TROTUSUL RUGINESTI
  CS JARISTEA  -  UNIREA TIFESTI
Manu Ionut
Nume si Prenume Manu Ionut
Functia Asistent
Nr. Tel. 0764559913
Numar de meciuri 42
Meciurile lui Manu Ionut
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
22 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa2, GRUPA C, Superliga Vrancei)
Dum,
14 Apr
13:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
02 Iun
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
18:00
SALA POLIVALENTA FOCSANI  LPS Focsani - CS PROSPORT
(Etapa3, ENE, Memorialul Gheorghe Ene)
Dum,
28 Oct
16:00
SALA POLIVALENTA FOCSANI  LPS Focsani - INIZIO FOCSANI
(Etapa1, ENE, Memorialul Gheorghe Ene)
Dum,
28 Oct
13:00
SALA POLIVALENTA FOCSANI  METCON ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa1, ENE, Memorialul Gheorghe Ene)
Sim,
27 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa5, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
20 Oct
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
15 Sep
09:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
01 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
27 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
14:30
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - AS SURAIA
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - SAGEATA BILIESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa11, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI C, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
ACS UNIREA MILCOVUL 3
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 6
VICTORIA GUGESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
CSC DUMBRAVENI 1
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 4
ACS HOMOCEA 4
UNIREA TIFESTI 2
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 12 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 12 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute