Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Sim, 14 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI 2 - 1 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
Dum, 15 Sep 11:00 DINAMO TATARANU 3 - 2 ACS UNIREA MILCOVUL
Dum, 15 Sep 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 3 SPORTUL CIORASTI

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA  -  SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Popa Remus
Nume si Prenume Popa Remus
Functia Asistent
Nr. Tel. 0769391736
Numar de meciuri 42
Meciurile lui Popa Remus
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
08 Iun
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - Orizontul Tifesti
(Etapa5, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
12 Mai
12:00
Unirea Odobesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - VIITORUL SIHLEA
(Etapa16, Juniori D, Juniori D)
Dum,
12 Mai
11:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - INIZIO FOCSANI
(Etapa16, Juniori D, Juniori D)
Dum,
12 Mai
09:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa16, Juniori D, Juniori D)
Sim,
27 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Mai
09:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - INIZIO FOCSANI
(Etapa17, Juniori E, Juniori E)
Dum,
05 Mai
10:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI -
(Etapa17, Juniori E, Juniori E)
Dum,
05 Mai
11:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa17, Juniori E, Juniori E)
Sim,
15 Sep
09:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
01 Sep
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa1, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL GOLOGANU  ACS UNIREA MILCOVUL - PODGORIA COTESTI
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
14:30
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
12:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - AS SURAIA
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - SAGEATA BILIESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa11, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI C, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 3
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 18 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 18 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute