Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

  TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
  FCM ADJUD  -  FC PANCIU
  ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
  UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Enache Nicolae
Nume si Prenume Enache Nicolae
Functia Asistent
Nr. Tel. 0744613473
Numar de meciuri 20
Meciurile lui Enache Nicolae
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
29 Sep
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - Orizontul Tifesti
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
Municipal Adjud  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - PODGORIA COTESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - LPS FOCSANI
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
22 Sep
20:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Mai
09:30
Comunal Slobozia Ciorasti  LPS FOCSANI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, JUNIORI C, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
CSC DUMBRAVENI 4
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 17 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 17 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute