Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Dum, 22 Apr 11:00 VICTORIA GUGESTI  -  NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 22 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 21 Apr 17:00 FC PANCIU 3 - 1 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Apr 17:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 5 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SPORTUL CIORASTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  CSC DUMBRAVENI
  FC PANCIU  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Enache Nicolae
Nume si Prenume Enache Nicolae
Functia Asistent
Nr. Tel. 0744613473
Numar de meciuri 14
Meciurile lui Enache Nicolae
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - PODGORIA COTESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - LPS FOCSANI
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
22 Sep
20:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Mai
09:30
Comunal Slobozia Ciorasti  LPS FOCSANI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, JUNIORI C, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CIRLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 31
PROSPORT 2 FOCSANI 27
CSM FOCSANI 2007 26
CSM FOCSANI 25
ACS ODOBESTI 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 42
PROSPORT 2 FOCSANI 33
JUNIOR GUGESTI 25
CSM FOCSANI 24
CSM FOCSANI 2007 24
INIZIO FOCSANI 22
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 18
AS FC UNIREA FOCSANI 12
ACS ODOBESTI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 4
UNIREA TIFESTI 4
SAGEATA BILIESTI 3
ACS HOMOCEA 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
VICTORIA GUGESTI 12
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 11
FC PANCIU 9
CSC DUMBRAVENI 8
VOINTA CIRLIGELE 4
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute