Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Tirdea Traian
Nume si Prenume Tirdea Traian
Functia Asistent
Nr. Tel. 0761983724
Numar de meciuri 44
Meciurile lui Tirdea Traian
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
14 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Vrancei)
Vin,
20 Sep
20:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Vrancei)
Sim,
06 Apr
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Joi,
06 Iun
18:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
25 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Apr
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
10 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Mai
12:30
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - Orizontul Tifesti
(Etapa9, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
14 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa3, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
25 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
12:30
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
Municipal Adjud  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Joi,
19 Apr
17:00
Comunal Bordeasca  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
14 Apr
15:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Apr
10:00
COMUNAL Ciorasti  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
21 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
Comunal Mircesti   - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori C, Juniori C)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS UNIREA MILCOVUL
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
22 Sep
20:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI -
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Mai
09:30
Comunal Slobozia Ciorasti  LPS Focsani - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, JUNIORI C, )
Sim,
06 Mai
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa12, JUNIORI C, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa10, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, JUNIORI C, )
Dum,
26 Mar
10:00
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - DINAMO TATARANU
(Etapa8, JUNIORI C, )
Dum,
26 Mar
11:30
Milcovul Focsani  CSM FOCSANI - FCM ADJUD
(Etapa8, JUNIORI C, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute