Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI  -  DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 15 Sep 11:00 SIRETUL SURAIA 0 - 3 SAGEATA BILIESTI
Sim, 14 Sep 17:00 CSC DUMBRAVENI 1 - 1 NATIONAL 2012 GOLESTI

GRUPA C

Sim, 14 Sep 17:00 ACS HOMOCEA 3 - 3 UNIREA TIFESTI
Sim, 14 Sep 17:00 FC PANCIU 5 - 0 CS JARISTEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI  -  CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI  -  SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI  -  FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI  -  ACS HOMOCEA
Mihalache Daniel
Nume si Prenume Mihalache Daniel
Functia Asistent
Nr. Tel. 0728162127
Numar de meciuri 18
Meciurile lui Mihalache Daniel
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
27 Oct
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
20 Oct
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
14 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa3, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
06 Oct
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - Orizontul Tifesti
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - PODGORIA COTESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
21 Apr
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
29 Apr
09:00
MILCOVUL 2 FOCSANI  LPS Focsani - FCM ADJUD
(Etapa4, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
Nu se joaca  TROTUSUL RUGINESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - LPS Focsani
(Etapa14, JUNIORI C, )
Dum,
13 Noi
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, JUNIORI C, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 3
VOINTA SL.CIORASTI 3
ACS UNIREA MILCOVUL 0
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 3
CSC DUMBRAVENI 1
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
VICTORIA GUGESTI 0
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 3
ACS HOMOCEA 1
UNIREA TIFESTI 1
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 13 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 13 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute