Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL 3 - 2 TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI 0 - 0 DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 0 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI 9 - 0 SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 2 FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 1 - 3 ACS HOMOCEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

  CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SAGEATA BILIESTI

GRUPA C

  FC PANCIU  -  TROTUSUL RUGINESTI
  CS JARISTEA  -  UNIREA TIFESTI
Hristea Alexandru
Nume si Prenume Hristea Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0721960814
Numar de meciuri 30
Meciurile lui Hristea Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
09:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI -
(Etapa3, Juniori C, Juniori C)
Sim,
04 Noi
11:30
Vointa Odobesti  CSM FOCSANI - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa3, Juniori C, Juniori C)
Sim,
30 Sep
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FC PANCIU
(Etapa1, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
11 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - CS JARISTEA
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI -
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI   - GLORIA RACOASA
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL URECHESTI   - AS SURAIA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI -
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
Nu se joaca  TROTUSUL RUGINESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - PODGORIA COTESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI -
(Etapa10, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA -
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA -
(Etapa5, Liga a cincea, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
ACS UNIREA MILCOVUL 3
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 6
VICTORIA GUGESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
CSC DUMBRAVENI 1
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 4
ACS HOMOCEA 4
UNIREA TIFESTI 2
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute