Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 14 Oct 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 0 - 3 FCM ADJUD
Dum, 14 Oct 11:00 CS JARISTEA 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 13 Oct 16:00 FC PANCIU 0 - 2 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

Dum, 14 Oct 11:00 VICTORIA GUGESTI 6 - 1 UNIREA TIFESTI
Dum, 14 Oct 11:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
  CSC DUMBRAVENI  -  Sta

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD  -  CS JARISTEA

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA  -  CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI
BRASOVEANU CLAUDIU
Nume si Prenume BRASOVEANU CLAUDIU
Functia Observator
Nr. Tel. 0723033660
Numar de meciuri 15
Meciurile lui BRASOVEANU CLAUDIU
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
22 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
12:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Sim,
25 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS SURAIA
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 12
CS JARISTEA 7
FC PANCIU 4
FCM ADJUD 4
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
CSC DUMBRAVENI 4
VOINTA RASTOACA 3
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute