Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Hortolomei Alexandru
Nume si Prenume Hortolomei Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0740545100
Numar de meciuri 40
Meciurile lui Hortolomei Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
31 Mar
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
10 Iun
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
20 Apr
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa8, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
21 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
10:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
18 Noi
14:30
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SAGEATA BILIESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FLACARA URECHESTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - AS SURAIA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Sim,
25 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
Comunal Ruginesti  TROTUSUL RUGINESTI - AS SURAIA
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FLACARA URECHESTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - FLACARA URECHESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
16:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Vin,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
15 Oct
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
19 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Dum,
02 Oct
10:30
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - DINAMO TATARANU
(Etapa2, JUNIORI C, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 3 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 3 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute