Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dumitru George
Nume si Prenume Dumitru George
Functia Asistent
Nr. Tel. 0784037155
Numar de meciuri 120
Meciurile lui Dumitru George
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
06 Apr
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CS JARISTEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - VOINTA RASTOACA
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
16 Mar
16:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
09 Iun
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
02 Iun
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
10 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
10:00
MILCOVUL3 FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa3, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
03 Noi
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa2, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
27 Oct
16:00
Comunal Botirlau  ENERGIA VULTURU 2012 - ACS ODOBESTI
(Etapa1, Campionat Judetean, Juniori C)
Dum,
04 Noi
13:30
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FCM ADJUD
(Etapa1, Juniori B1, Juniori B1)
Joi,
16 Mai
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa10, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
11 Mai
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
04 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
07 Oct
10:00
Comunal Nanesti  PODGORIA COTESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Vin,
24 Mai
18:30
National Golesti  CS PROSPORT - JUNIOR GUGESTI
(Etapa18, Juniori D, Juniori D)
Vin,
24 Mai
19:30
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa18, Juniori D, Juniori D)
Vin,
17 Mai
19:00
National Golesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa17, Juniori D, Juniori D)
Joi,
09 Mai
18:00
Comunal Vulturu  ENERGIA VULTURU 2012 - CS PROSPORT
(Etapa15, Juniori D, Juniori D)
Lun,
22 Apr
17:00
National Golesti  GALACTIC FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa13, Juniori D, Juniori D)
Sim,
13 Apr
13:00
ENERGIA VULTURU  ENERGIA VULTURU 2012 - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa13, Juniori D, Juniori D)
Joi,
04 Apr
18:00
COMUNAL Vulturu  JUNIOR GUGESTI - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa12, Juniori D, Juniori D)
Mar,
02 Apr
17:30
COMUNAL GUGESTI  ACS COSTIN CATALIN 2018 - CSM FOCSANI 2007
(Etapa12, Juniori D, Juniori D)
Sim,
30 Mar
09:30
GOLESTI NATIONAL  INIZIO FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Juniori D, Juniori D)
Dum,
24 Mar
13:00
Comunal Gugesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - CS PROSPORT
(Etapa10, Juniori D, Juniori D)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - VICTORIA GUGESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
12:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
15:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FCM ADJUD
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
10 Mai
18:30
Comunal Golesti  CS PROSPORT - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa18, Juniori E, Juniori E)
Mar,
23 Apr
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - INIZIO FOCSANI
(Etapa15, Juniori E, Juniori E)
Mar,
23 Apr
09:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI -
(Etapa15, Juniori E, Juniori E)
Mar,
23 Apr
12:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa15, Juniori E, Juniori E)
Mar,
23 Apr
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa15, Juniori E, Juniori E)
Mar,
23 Apr
13:00
COMUNAL GOLESTI  ACS COSTIN CATALIN 2018 - CS PROSPORT
(Etapa14, Juniori E, Juniori E)
Lun,
22 Apr
18:30
National GOLESTI  CS PROSPORT - INIZIO FOCSANI
(Etapa13, Juniori E, Juniori E)
Mie,
17 Apr
17:30
National GOLESTI  LPS Focsani -
(Etapa13, Juniori E, Juniori E)
Sim,
13 Apr
10:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa13, Juniori E, Juniori E)
Mie,
03 Apr
18:00
Comunal Gugesti   - CS PROSPORT
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Mie,
03 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  ACS COSTIN CATALIN 2018 - INIZIO FOCSANI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Joi,
28 Mar
17:00
UNIREA ODOBESTI  CS PROSPORT - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa11, Juniori E, Juniori E)
Vin,
29 Mar
17:00
ORASENESC MARASESTI  LPS Focsani - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa11, Juniori E, Juniori E)
Dum,
24 Mar
15:00
Comunal Mircesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CS PROSPORT
(Etapa10, Juniori E, Juniori E)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - CS JARISTEA
(Etapa6, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Mie,
06 Iun
18:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
01 Noi
15:30
Unirea Odobesti   - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
10:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Sim,
14 Oct
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa1, Juniori E, Juniori E)
Dum,
15 Oct
12:00
Unirea ODOBESTI  ACS ODOBESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Vin,
13 Oct
17:00
Milcovul FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
09:00
Unirea ODOBESTI  INIZIO FOCSANI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Sim,
14 Oct
11:00
Unirea ODOBESTI  CSM FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
14 Oct
10:00
Unirea ODOBESTI  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
02 Iun
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa14, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
19 Mai
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
05 Noi
14:30
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FCM ADJUD
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
14:30
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI   - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU -
(Etapa15, Liga a cincea, )
Sim,
29 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - UNIREA MILCOVU
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI -
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - PODGORIA COTESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS SURAIA
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa5, Liga a cincea, )
Sim,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS SURAIA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Joi,
27 Apr
12:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CS PROSPORT
(Etapa8, JUNIORI E, )
Joi,
27 Apr
13:00
B.S.VOINTA ODOBESTI   - CSM FOCSANI 2007
(Etapa8, JUNIORI E, )
Joi,
27 Apr
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT -
(Etapa10, JUNIORI D, )
Joi,
27 Apr
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa10, JUNIORI D, )
Vin,
07 Apr
18:00
Milcovul Focsani  LPS Focsani - CS PROSPORT
(Etapa10, JUNIORI C, )
Vin,
07 Apr
18:00
Orasenesc Odobesti  CSM FOCSANI - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, JUNIORI C, )
Dum,
30 Oct
09:15
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
29 Oct
10:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - LPS Focsani
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
25 Mar
15:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI -
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL PUFESTI   - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL Tataranu  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 11 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 11 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute