Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CARLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Abeaboeru Alexandru
Nume si Prenume Abeaboeru Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0761309847
Numar de meciuri 27
Meciurile lui Abeaboeru Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
21 Oct
12:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - JUNIOR 2016 FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
11 Noi
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CARLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
11 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - CS JARISTEA
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA CARLIGELE
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
17:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FC PANCIU
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
16:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
Comunal Slobozia Ciorasti  CS PROSPORT - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS ODOBESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CARLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

PROSPORT 2 FOCSANI 18
CS PROSPORT 16
CSM FOCSANI 2007 14
CSM FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
JUNIOR 2016 FOCSANI 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 27
PROSPORT 2 FOCSANI 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 13
INIZIO FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 12
CSM FOCSANI 2007 12
AS FC UNIREA FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CARLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 14 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 14 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute