Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 21 Apr 11:00 TRACTORUL NANESTI 0 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 20 Apr 15:00 FCM ADJUD 0 - 3 SPORTUL CIORASTI
Dum, 21 Apr 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 1 VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Apr 16:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 0 FC PANCIU

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 05 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE  -  TRACTORUL NANESTI
Sim, 04 Mai 15:00 FC PANCIU  -  UNIREA TIFESTI
Sim, 04 Mai 15:00 VICTORIA GUGESTI  -  FCM ADJUD
Sim, 04 Mai 15:00 SPORTUL CIORASTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Abeaboeru Alexandru
Nume si Prenume Abeaboeru Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0761309847
Numar de meciuri 51
Meciurile lui Abeaboeru Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
30 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
03 Noi
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa2, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
27 Oct
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Campionat Judetean, Juniori C)
Dum,
14 Apr
09:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - FC PANCIU
(Etapa6, Juniori A1, Juniori A1)
Sam,
03 Noi
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - VICTORIA GUGESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FC PANCIU
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
02 Iun
18:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
27 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
05 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
12:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
11 Noi
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
11 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - GLORIA RACOASA
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - CS JARISTEA
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
17:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - UNIREA MILCOVU
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - FC PANCIU
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
16:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
Comunal Slobozia Ciorasti  CS PROSPORT - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS ODOBESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 21
FC PANCIU 15
PODGORIA COTESTI 12
Orizontul Tifesti 9
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 39
CS PROSPORT 36
INIZIO JUNIOR FOCSANI 24
ENERGIA VULTURU 2012 24
NATIONAL 2012 GOLESTI 23
ACS COSTIN CATALIN 2018 14
JUNIOR GUGESTI 13
GALACTIC FOCSANI 13
ACS ODOBESTI 12
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 49
INIZIO JUNIOR FOCSANI 37
34
CSM FOCSANI 2007 29
LPS Focsani 24
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 16
ACS COSTIN CATALIN 2018 14
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 22
SPORTUL CIORASTI 20
VICTORIA GUGESTI 13
UNIREA TIFESTI 13
FC PANCIU 11
TRACTORUL NANESTI 7
VOINTA CIRLIGELE 6
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 4 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 4 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute