Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 19 Mai 11:00 UNIREA TIFESTI 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE 3 - 0 FCM ADJUD
Sim, 18 Mai 17:00 FC PANCIU 2 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 3 - 3 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 26 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Mai 18:00 SPORTUL CIORASTI  -  FC PANCIU
Sim, 25 Mai 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Sim, 25 Mai 18:00 FCM ADJUD  -  UNIREA TIFESTI
Vrabie Alexandru
Nume si Prenume Vrabie Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0766430996
Numar de meciuri 78
Meciurile lui Vrabie Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
26 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Mai
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Apr
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FC PANCIU
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Apr
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Apr
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa6, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
18 Mai
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Juniori A1, Juniori A1)
Vin,
19 Apr
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa7, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
06 Oct
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
19 Mai
11:00
Unirea Odobesti  GALACTIC FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa18, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Mai
09:00
Unirea Odobesti  ENERGIA VULTURU 2012 - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Mai
10:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - GALACTIC FOCSANI
(Etapa17, Juniori D, Juniori D)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FC PANCIU
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
01 Sep
10:00
COMUNAL MIRCESTI  INIZIO JUNIOR FOCSANI - LPS Focsani
(Etapa1, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
10 Iun
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Iun
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
01 Noi
13:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
16:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
15:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI -
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
14:00
Unirea Odobesti   - CSM FOCSANI 2007
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
15:00
Unirea Odobesti   - CSM FOCSANI 2007
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
10:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
16:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
11:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CSM FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
14:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI -
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
13:00
Unirea ODOBESTI   -
(Etapa4, Juniori E, Juniori E)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS Focsani
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
20 Oct
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
COMUNAL SALCIA Veche  SPORTUL CIORASTI - AS SURAIA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa4, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU -
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - LPS Focsani
(Etapa9, JUNIORI C, )
Dum,
30 Oct
09:15
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
15 Oct
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
08 Oct
10:00
Mlcovul Focsani  CS PROSPORT - LPS Focsani
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
19 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
01 Oct
09:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSC DUMBRAVENI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSM FOCSANI 2007
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 28
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 20
UNIREA TIFESTI 19
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 7
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute