Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Vrabie Alexandru
Nume si Prenume Vrabie Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0766430996
Numar de meciuri 58
Meciurile lui Vrabie Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
10 Iun
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Iun
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
01 Noi
13:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
16:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
15:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - JUNIOR GUGESTI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
14:00
Unirea Odobesti  INIZIO FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
15:00
Unirea Odobesti  JUNIOR GUGESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
10:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
16:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
11:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CSM FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
14:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - INIZIO FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
13:00
Unirea ODOBESTI  INIZIO FOCSANI - JUNIOR GUGESTI
(Etapa4, Juniori E, Juniori E)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS FOCSANI
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
20 Oct
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
COMUNAL SALCIA Veche  SPORTUL CIORASTI - AS SURAIA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa4, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FLACARA URECHESTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - LPS FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI C, )
Dum,
30 Oct
09:15
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
15 Oct
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
08 Oct
10:00
Mlcovul Focsani  CS PROSPORT - LPS FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
19 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
01 Oct
09:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS FOCSANI - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSC DUMBRAVENI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSM FOCSANI 2007
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 3 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 3 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute