Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Vrabie Alexandru
Nume si Prenume Vrabie Alexandru
Functia Asistent
Nr. Tel. 0766430996
Numar de meciuri 67
Meciurile lui Vrabie Alexandru
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
06 Oct
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
29 Sep
17:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FC PANCIU
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
01 Sep
10:00
COMUNAL MIRCESTI  INIZIO JUNIOR FOCSANI - LPS Focsani
(Etapa1, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
10 Iun
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Iun
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
01 Noi
13:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
16:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
15:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI -
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
14:00
Unirea Odobesti   - CSM FOCSANI 2007
(Etapa6, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
15:00
Unirea Odobesti   - CSM FOCSANI 2007
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
10:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
16:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mie,
01 Noi
11:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CSM FOCSANI
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
14:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI -
(Etapa5, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Juniori E, Juniori E)
Mar,
31 Oct
13:00
Unirea ODOBESTI   -
(Etapa4, Juniori E, Juniori E)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS Focsani
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
20 Oct
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SAGEATA BILIESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FC PANCIU
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
COMUNAL SALCIA Veche  SPORTUL CIORASTI - AS SURAIA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa4, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU -
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - GLORIA RACOASA
(Etapa1, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - LPS Focsani
(Etapa9, JUNIORI C, )
Dum,
30 Oct
09:15
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
15 Oct
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
08 Oct
10:00
Mlcovul Focsani  CS PROSPORT - LPS Focsani
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
19 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
01 Oct
09:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSC DUMBRAVENI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSM FOCSANI 2007
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute