Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 14 Oct 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 0 - 3 FCM ADJUD
Dum, 14 Oct 11:00 CS JARISTEA 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 13 Oct 16:00 FC PANCIU 0 - 2 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

Dum, 14 Oct 11:00 VICTORIA GUGESTI 6 - 1 UNIREA TIFESTI
Dum, 14 Oct 11:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
  CSC DUMBRAVENI  -  Sta

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD  -  CS JARISTEA

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA  -  CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI
Boghici Petrica
Nume si Prenume Boghici Petrica
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0744273855
Numar de meciuri 72
Meciurile lui Boghici Petrica
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
07 Oct
10:00
Comunal Nanesti  PODGORIA COTESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
14:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - Orizontul Tifesti
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
14 Oct
08:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - GALACTIC FOCSANI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
12:00
Unirea Odobesti  PROGRESUL FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
09:00
Unirea Odobesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - CS ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
10:00
Unirea Odobesti  JUNIOR GUGESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
11:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
12:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - LPS FOCSANI
(Etapa5, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
01 Sep
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa1, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
05 Mai
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
15:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
13 Oct
17:00
Milcovul FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Sim,
26 Mai
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa13, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
13 Mai
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Mar,
10 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Apr
10:00
Comunal Mircesti  PROGRESUL FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa4, Juniori C, Juniori C)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS FOCSANI
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
30 Sep
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - LPS FOCSANI
(Etapa1, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS SURAIA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FLACARA URECHESTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Sim,
06 Mai
12:00
BS Vointa Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa10, JUNIORI E, )
Sim,
29 Apr
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI E, )
Vin,
14 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, JUNIORI E, )
Vin,
14 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM 2 FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa2, JUNIORI E, )
Sim,
29 Apr
09:30
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa12, JUNIORI D, )
Sim,
06 Mai
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa11, JUNIORI D, )
Sim,
06 Mai
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  FORESTA GUGESTI - CSM FOCSANI
(Etapa11, JUNIORI D, )
Mar,
18 Oct
17:00
Comunal Gugesti  FORESTA GUGESTI - CS PROSPORT
(Etapa3, JUNIORI D, )
Vin,
07 Apr
18:00
Milcovul Focsani  LPS FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa10, JUNIORI C, )
Vin,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa6, JUNIORI C, )
Dum,
02 Oct
10:30
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - DINAMO TATARANU
(Etapa2, JUNIORI C, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 12
CS JARISTEA 7
FC PANCIU 4
FCM ADJUD 4
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
CSC DUMBRAVENI 4
VOINTA RASTOACA 3
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute