Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Boghici Petrica
Nume si Prenume Boghici Petrica
Functia Asistent
Nr. Tel. 0744273855
Numar de meciuri 58
Meciurile lui Boghici Petrica
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
05 Mai
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
15:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
13 Oct
17:00
Milcovul FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Sim,
26 Mai
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa13, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
13 Mai
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Mar,
10 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Apr
10:00
Comunal Mircesti  PROGRESUL FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa4, Juniori C, Juniori C)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS FOCSANI
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
30 Sep
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - LPS FOCSANI
(Etapa1, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS SURAIA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FLACARA URECHESTI
(Etapa2, Liga a cincea, )
Sim,
06 Mai
12:00
BS Vointa Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa10, JUNIORI E, )
Sim,
29 Apr
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI E, )
Vin,
14 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, JUNIORI E, )
Vin,
14 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM 2 FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa2, JUNIORI E, )
Sim,
29 Apr
09:30
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa12, JUNIORI D, )
Sim,
06 Mai
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa11, JUNIORI D, )
Sim,
06 Mai
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  JUNIOR GUGESTI - CSM FOCSANI
(Etapa11, JUNIORI D, )
Mar,
18 Oct
17:00
Comunal Gugesti  JUNIOR GUGESTI - CS PROSPORT
(Etapa3, JUNIORI D, )
Vin,
07 Apr
18:00
Milcovul Focsani  LPS FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa10, JUNIORI C, )
Vin,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa6, JUNIORI C, )
Dum,
02 Oct
10:30
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - DINAMO TATARANU
(Etapa2, JUNIORI C, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 2 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 2 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute