Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 19 Mai 11:00 UNIREA TIFESTI 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE 3 - 0 FCM ADJUD
Sim, 18 Mai 17:00 FC PANCIU 2 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 3 - 3 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 26 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Mai 15:00 SPORTUL CIORASTI  -  FC PANCIU
Sim, 25 Mai 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Sim, 25 Mai 18:00 FCM ADJUD  -  UNIREA TIFESTI
Boghici Petrica
Nume si Prenume Boghici Petrica
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0744273855
Numar de meciuri 90
Meciurile lui Boghici Petrica
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
30 Mar
16:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL TATARANU  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL SURAIA  SAGEATA BILIESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
12 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
13:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - CS JARISTEA
(Etapa2, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
10 Noi
10:00
C0omunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - FCM ADJUD
(Etapa2, Juniori B1, Juniori B1)
Sam,
03 Noi
10:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - Orizontul Tifesti
(Etapa1, Juniori B1, Juniori B1)
Joi,
16 Mai
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - PODGORIA COTESTI
(Etapa10, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
04 Mai
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
07 Oct
10:00
Comunal Nanesti  PODGORIA COTESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
14:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
29 Sep
10:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - Orizontul Tifesti
(Etapa1, Juniori A1, Juniori A1)
Dum,
14 Oct
08:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - GALACTIC FOCSANI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
12:00
Unirea Odobesti  PROGRESUL FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
09:00
Unirea Odobesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
10:00
Unirea Odobesti  JUNIOR GUGESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
11:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA RASTOACA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
18:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
12:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - LPS Focsani
(Etapa5, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
01 Sep
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa1, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Sim,
05 Mai
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA MILCOVU
(Etapa5, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa4, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
19 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
15:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
04 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
13 Oct
17:00
Milcovul FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Sim,
26 Mai
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa13, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
13 Mai
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
05 Mai
10:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Mar,
10 Oct
16:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Apr
10:00
Comunal Mircesti  PROGRESUL FOCSANI -
(Etapa4, Juniori C, Juniori C)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS Focsani
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
30 Sep
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - LPS Focsani
(Etapa1, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI -
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - PODGORIA COTESTI
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL URECHESTI   - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa8, Liga a cincea, )
Sim,
15 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - AS SURAIA
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
01 Oct
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU -
(Etapa2, Liga a cincea, )
Sim,
06 Mai
12:00
BS Vointa Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa10, JUNIORI E, )
Sim,
29 Apr
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CS PROSPORT - CSM FOCSANI
(Etapa9, JUNIORI E, )
Vin,
14 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, JUNIORI E, )
Vin,
14 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI   - CS PROSPORT
(Etapa2, JUNIORI E, )
Sim,
29 Apr
09:30
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa12, JUNIORI D, )
Sim,
06 Mai
10:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa11, JUNIORI D, )
Sim,
06 Mai
11:00
B.S.VOINTA ODOBESTI   - CSM FOCSANI
(Etapa11, JUNIORI D, )
Mar,
18 Oct
17:00
Comunal Gugesti   - CS PROSPORT
(Etapa3, JUNIORI D, )
Vin,
07 Apr
18:00
Milcovul Focsani  LPS Focsani - CS PROSPORT
(Etapa10, JUNIORI C, )
Vin,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa6, JUNIORI C, )
Dum,
02 Oct
10:30
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - DINAMO TATARANU
(Etapa2, JUNIORI C, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL PUFESTI   - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL PUFESTI   - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 51
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 28
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 20
UNIREA TIFESTI 19
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 7
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 6 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 6 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute