Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Sim, 19 Mai 18:00 FC PANCIU 2 - 2 NATIONAL 2012 GOLESTI
Dum, 20 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 1 VOINTA CIRLIGELE
Dum, 20 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 0 - 4 SPORTUL CIORASTI
Sim, 19 Mai 16:30 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 2 CSC DUMBRAVENI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI
  CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
  SPORTUL CIORASTI  -  TRACTORUL NANESTI
  VOINTA CIRLIGELE  -  FC PANCIU
Nistor Florin
Nume si Prenume Nistor Florin
Functia Asistent
Nr. Tel. 0770174326
Numar de meciuri 26
Meciurile lui Nistor Florin
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
30 Sep
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - FC PANCIU
(Etapa1, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
30 Sep
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - LPS FOCSANI
(Etapa1, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - CS JARISTEA
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
22 Sep
20:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CS JARISTEA
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa16, Liga a cincea, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - AS SURAIA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Sim,
08 Apr
17:30
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - FC PANCIU
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FC PANCIU
(Etapa5, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa2, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 28
VICTORIA GUGESTI 21
TRACTORUL NANESTI 16
VOINTA CIRLIGELE 12
SPORTUL CIORASTI 12
UNIREA TIFESTI 6
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 27
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 23
NATIONAL 2012 GOLESTI 22
VICTORIA GUGESTI 19
FC PANCIU 10
CSC DUMBRAVENI 9
VOINTA CIRLIGELE 9
TRACTORUL NANESTI 4
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 15 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 15 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute