Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CIRLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Play-off

Mar, 05 Iun 18:00 NATIONAL 2012 GOLESTI 8 - 1 VICTORIA GUGESTI
Mie, 06 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 0 - 1 TRACTORUL NANESTI
Dum, 10 Iun 10:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 FC PANCIU
Mar, 05 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 7 - 1 VOINTA CIRLIGELE

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Ilas Elvis
Nume si Prenume Ilas Elvis
Functia Observator
Nr. Tel. 0723969404
Numar de meciuri 23
Meciurile lui Ilas Elvis
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
31 Mar
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa1, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FCM ADJUD
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
25 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FLACARA URECHESTI
(Etapa15, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - AS SURAIA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - AS SURAIA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Sim,
08 Oct
16:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa3, Liga a cincea, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 34
VICTORIA GUGESTI 24
TRACTORUL NANESTI 22
SPORTUL CIORASTI 18
VOINTA CIRLIGELE 12
UNIREA TIFESTI 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
Clasament Detaliat

Juniori C

INIZIO FOCSANI 15
CSM FOCSANI 15
PROGRESUL FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CS PROSPORT 38
PROSPORT 2 FOCSANI 30
CSM FOCSANI 2007 30
CSM FOCSANI 29
ACS ODOBESTI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 8
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
JUNIOR 2016 FOCSANI 4
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 46
PROSPORT 2 FOCSANI 38
INIZIO FOCSANI 32
CSM FOCSANI 29
JUNIOR GUGESTI 29
CSM FOCSANI 2007 27
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 23
ACS ODOBESTI 17
AS FC UNIREA FOCSANI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FC PANCIU 12
FCM ADJUD 10
LPS FOCSANI 7
DINAMO TATARANU 6
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CIRLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Play-off

SPORTUL CIORASTI 36
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
ACS MAUSOLEUL MARASESTI 26
VICTORIA GUGESTI 20
VOINTA CIRLIGELE 15
CSC DUMBRAVENI 13
TRACTORUL NANESTI 10
FC PANCIU 10
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute