Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Caraba Gabriel
Nume si Prenume Caraba Gabriel
Functia Asistent
Nr. Tel. 0728919334
Numar de meciuri 98
Meciurile lui Caraba Gabriel
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
25 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FC PANCIU
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Apr
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
09 Mar
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
25 Apr
17:00
MILCOVUL3 FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - INIZIO FOCSANI
(Etapa6, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
18 Mai
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa6, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
04 Mai
10:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Juniori B1, Juniori B1)
Dum,
04 Noi
13:30
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FCM ADJUD
(Etapa1, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
11 Mai
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
04 Mai
12:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - CSC DUMBRAVENI
(Etapa8, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
20 Apr
11:00
COMUNAL Cotesti  TRACTORUL NANESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
20 Oct
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
06 Oct
10:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Juniori A1, Juniori A1)
Mie,
15 Mai
18:30
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
24 Mar
11:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - ENERGIA VULTURU 2012
(Etapa10, Juniori D, Juniori D)
Dum,
24 Mar
10:00
Comunal Mircesti  JUNIOR GUGESTI - GALACTIC FOCSANI
(Etapa10, Juniori D, Juniori D)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sam,
03 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Mar
14:00
Comunal Mircesti  AS FC UNIREA FOCSANI - INIZIO FOCSANI
(Etapa10, Juniori E, Juniori E)
Dum,
24 Mar
12:00
Comunal Mircesti  ACS COSTIN CATALIN 2018 -
(Etapa10, Juniori E, Juniori E)
Dum,
04 Noi
12:30
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI -
(Etapa7, Juniori E, Juniori E)
Dum,
04 Noi
10:30
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - INIZIO FOCSANI
(Etapa7, Juniori E, Juniori E)
Dum,
04 Noi
08:30
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CS PROSPORT
(Etapa7, Juniori E, Juniori E)
Dum,
04 Noi
09:30
Unirea Odobesti  LPS Focsani - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa7, Juniori E, Juniori E)
Vin,
21 Sep
18:15
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - INIZIO FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Mie,
26 Sep
18:15
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - LPS Focsani
(Etapa3, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Joi,
13 Sep
18:30
Orasenesc Odobesti  LPS Focsani - ACS ODOBESTI
(Etapa2, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
22 Apr
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Mie,
06 Iun
18:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
13 Mai
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
15:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Vin,
20 Oct
17:00
Milcovul Sud  CSM FOCSANI -
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
02 Iun
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
19 Mai
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa12, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
12 Mai
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa11, Juniori A 1, Juniori A1)
Vin,
27 Apr
18:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Apr
10:00
COMUNAL Ciorasti  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa9, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
11 Noi
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa7, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
22 Oct
13:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
21 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Juniori A 1, Juniori A1)
Mar,
08 Mai
18:00
Panciu  FC PANCIU - LPS Focsani
(Etapa5, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
07 Oct
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa2, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
18 Noi
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - FCM ADJUD
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - GLORIA RACOASA
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA MILCOVU
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL URECHESTI   - AS SURAIA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Sim,
08 Apr
17:30
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - FC PANCIU
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
COMUNAL SALCIA Veche  SPORTUL CIORASTI - AS SURAIA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Liga a cincea, )
Dum,
30 Oct
10:00
Orasenesc Odobesti  PROGRESUL FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa5, JUNIORI D, )
Dum,
23 Oct
10:00
COMUNAL GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa4, JUNIORI D, )
Dum,
14 Mai
09:30
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa13, JUNIORI C, )
Vin,
28 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS PROSPORT
(Etapa6, JUNIORI C, )
Dum,
23 Oct
11:00
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - CSM FOCSANI
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
Comunal Slobozia Ciorasti  CS PROSPORT - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
12 Noi
12:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
19 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Joi,
25 Mai
@18:0
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - UNIREA TIFESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - UNIREA TIFESTI
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FCM ADJUD
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
Comunal Slobozia Ciorasti  VOINTA SL.CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - FCM ADJUD
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL Tataranu  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 11 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 11 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute