Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 14 Oct 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 0 - 3 FCM ADJUD
Dum, 14 Oct 11:00 CS JARISTEA 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 13 Oct 16:00 FC PANCIU 0 - 2 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

Dum, 14 Oct 11:00 VICTORIA GUGESTI 6 - 1 UNIREA TIFESTI
Dum, 14 Oct 11:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
  CSC DUMBRAVENI  -  Sta

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD  -  CS JARISTEA

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA  -  CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI
Ignat Cosmin
Nume si Prenume Ignat Cosmin
Functia Asistent
Nr. Tel. 0728049340
Numar de meciuri 50
Meciurile lui Ignat Cosmin
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
28 Apr
17:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
26 Mai
18:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
14:30
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Mar
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
13:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Oct
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa1, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa2, Juniori C, Juniori C)
Vin,
27 Apr
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - DINAMO TATARANU
(Etapa4, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
14 Oct
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - LPS FOCSANI
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
18 Noi
14:30
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
25 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS JARISTEA
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - AS SURAIA
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - FC PANCIU
(Etapa11, Liga a cincea, )
Dum,
20 Noi
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa9, Liga a cincea, )
Dum,
09 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Liga a cincea, )
Sim,
05 Noi
10:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa6, JUNIORI D, )
Dum,
14 Mai
09:30
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa13, JUNIORI C, )
Sim,
29 Oct
10:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - LPS FOCSANI
(Etapa6, JUNIORI C, )
Sim,
15 Oct
10:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa4, JUNIORI C, )
Sim,
01 Oct
11:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa2, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - CSC DUMBRAVENI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - TRACTORUL NANESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Joi,
25 Mai
@18:0
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSC DUMBRAVENI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - FCM ADJUD
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 12
CS JARISTEA 7
FC PANCIU 4
FCM ADJUD 4
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
CSC DUMBRAVENI 4
VOINTA RASTOACA 3
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute