Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Martinescu Adrian
Nume si Prenume Martinescu Adrian
Functia Observator
Nr. Tel. 0784191191
Numar de meciuri 45
Meciurile lui Martinescu Adrian
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
23 Mar
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
16 Mar
16:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
09 Iun
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
02 Iun
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Mai
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FCM ADJUD
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
10 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
04 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA BORDEASCA
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Oct
12:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
15:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - FCM ADJUD
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
18 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS HOMOCEA
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - PODGORIA COTESTI
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - PODGORIA COTESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
10 Iun
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
11 Apr
17:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - FC PANCIU
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
12 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa9, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
19:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA MILCOVU
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - DINAMO TATARANU
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Mai
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - FC PANCIU
(Etapa17, Liga a cincea, )
Sim,
12 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - GLORIA RACOASA
(Etapa8, Liga a cincea, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL URECHESTI   - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Liga a cincea, )
Dum,
02 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa2, Liga a cincea, )
Joi,
25 Mai
@18:0
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
26 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
22 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS ODOBESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 7 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 7 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute