Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

  TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
  FCM ADJUD  -  FC PANCIU
  ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
  UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Bratu Alin
Nume si Prenume Bratu Alin
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0787815529
Numar de meciuri 57
Meciurile lui Bratu Alin
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
21 Oct
12:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - JUNIOR GUGESTI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
11:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
13:00
Unirea Odobesti  CS ENERGIA VULTURU 2012 - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CS PROSPORT
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
09:00
Unirea Odobesti  GALACTIC FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
07 Oct
12:30
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
20 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
Municipal Adjud  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
28 Apr
17:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - PODGORIA COTESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
26 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
Unirea Odobesti  FORESTA GUGESTI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CS PROSPORT
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
13:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
15:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
14:00
Unirea Odobesti  INIZIO FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti  FORESTA GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Noi
10:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CS PROSPORT
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Noi
09:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
11:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - FORESTA GUGESTI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
09:00
Unirea Odobesti  INIZIO FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
29 Apr
12:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
29 Apr
13:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
29 Apr
11:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
29 Apr
10:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Sim,
04 Noi
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Sim,
04 Noi
10:00
Unirea ODOBESTI  INIZIO JUNIOR FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Apr
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Oct
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - LPS FOCSANI
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
08 Oct
10:00
Orasenesc Panciu  LPS FOCSANI - FC PANCIU
(Etapa2, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
18 Noi
14:30
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS JARISTEA
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FLACARA URECHESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Oct
12:00
ORASENESC ODOBESTI  CS PROSPORT - ACS ODOBESTI
(Etapa3, JUNIORI E, )
Sim,
22 Oct
10:00
ORASENESC ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, JUNIORI D, )
Sim,
22 Oct
11:00
ORASENESC ODOBESTI  CSM FOCSANI - FORESTA GUGESTI
(Etapa4, JUNIORI D, )
Sim,
22 Oct
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
CSC DUMBRAVENI 4
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 16 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 16 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute