Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Bratu Alin
Nume si Prenume Bratu Alin
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0787815529
Numar de meciuri 60
Meciurile lui Bratu Alin
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
21 Oct
12:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - JUNIOR GUGESTI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
11:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS COSTIN CATALIN 2018
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
13:00
Unirea Odobesti  CS ENERGIA VULTURU 2012 - PROGRESUL FOCSANI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CS PROSPORT
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
21 Oct
09:00
Unirea Odobesti  GALACTIC FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Dum,
07 Oct
12:30
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sam,
03 Noi
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SAGEATA BILIESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
24 Noi
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CS JARISTEA
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FCM ADJUD
(Etapa4, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Sep
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
Municipal Adjud  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
28 Apr
17:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - DINAMO TATARANU
(Etapa4, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
14 Apr
17:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - PODGORIA COTESTI
(Etapa2, Grupa B, Liga a cincea)
Sim,
26 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
Unirea Odobesti   - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
12:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CS PROSPORT
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
13:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
15:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
22 Apr
14:00
Unirea Odobesti   - CSM FOCSANI
(Etapa12, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti   - ACS ODOBESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Noi
10:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - CS PROSPORT
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
12 Noi
09:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
11:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI -
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
09:00
Unirea Odobesti   - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
29 Apr
12:00
Unirea Odobesti  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
29 Apr
13:00
Unirea Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
29 Apr
11:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
29 Apr
10:00
Unirea Odobesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Sim,
04 Noi
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa5, Juniori D, Juniori D)
Sim,
04 Noi
10:00
Unirea ODOBESTI  INIZIO JUNIOR FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa4, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Apr
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
28 Oct
10:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
14 Oct
13:30
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - LPS Focsani
(Etapa3, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
08 Oct
10:00
Orasenesc Panciu  LPS Focsani - FC PANCIU
(Etapa2, 2017/2018, Juniori B1)
Sim,
18 Noi
14:30
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS HOMOCEA
(Etapa10, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Sep
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa2, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS JARISTEA
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa5, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI -
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
22 Oct
12:00
ORASENESC ODOBESTI  CS PROSPORT - ACS ODOBESTI
(Etapa3, JUNIORI E, )
Sim,
22 Oct
10:00
ORASENESC ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, JUNIORI D, )
Sim,
22 Oct
11:00
ORASENESC ODOBESTI  CSM FOCSANI -
(Etapa4, JUNIORI D, )
Sim,
22 Oct
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 6 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 6 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute