Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CARLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Petrea Nicolae
Nume si Prenume Petrea Nicolae
Functia Observator
Nr. Tel. 0764484515
Numar de meciuri 38
Meciurile lui Petrea Nicolae
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti  JUNIOR GUGESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
11:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI - JUNIOR GUGESTI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
09:00
Unirea Odobesti  INIZIO FOCSANI - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - JUNIOR 2016 FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
22 Oct
11:00
Vointa Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Dum,
22 Oct
09:00
Vointa Odobesti  CS PROSPORT - CSM FOCSANI 2007
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Oct
10:00
Vointa Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - JUNIOR 2016 FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
12:00
Unirea ODOBESTI  ACS ODOBESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
10:00
Unirea ODOBESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS PROSPORT
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
09:00
Unirea ODOBESTI  JUNIOR 2016 FOCSANI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CARLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI  FLACARA URECHESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - AS SURAIA
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
17:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - AS UNIREA MILCOVU
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
Comunal Ruginesti  TROTUSUL RUGINESTI - AS SURAIA
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VICTORIA GUGESTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CARLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL PUFESTI  ASS VICTORIA PUFESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CARLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

PROSPORT 2 FOCSANI 18
CS PROSPORT 16
CSM FOCSANI 2007 14
CSM FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
JUNIOR 2016 FOCSANI 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 27
PROSPORT 2 FOCSANI 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 13
INIZIO FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 12
CSM FOCSANI 2007 12
AS FC UNIREA FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CARLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute