Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 09 Iun 11:00 TRACTORUL NANESTI 1 - 4 FC PANCIU
Joi, 06 Iun 18:00 VICTORIA GUGESTI 5 - 5 VOINTA CIRLIGELE
Sim, 08 Iun 18:00 SPORTUL CIORASTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI
Sim, 08 Iun 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 FCM ADJUD

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Petrea Nicolae
Nume si Prenume Petrea Nicolae
Functia Observator
Nr. Tel. 0764484515
Numar de meciuri 51
Meciurile lui Petrea Nicolae
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  VICTORIA BORDEASCA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
06 Apr
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
20 Oct
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TROTUSUL RUGINESTI
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - CS JARISTEA
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
Municipal Adjud  DINAMO TATARANU - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Joi,
19 Apr
17:00
Comunal Bordeasca  FCM ADJUD - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Grupa B, Liga a cincea)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - CS JARISTEA
(Etapa1, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
03 Iun
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
15:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
15:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  AS FC UNIREA FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - CSM FOCSANI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti   - ACS ODOBESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa9, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
11:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI -
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
11 Noi
09:00
Unirea Odobesti   - AS FC UNIREA FOCSANI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Dum,
19 Noi
09:00
Unirea Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - ACS ODOBESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
10:00
Unirea Odobesti  NATIONAL 2012 GOLESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
11:00
Unirea Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - CSM FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
19 Noi
12:00
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - INIZIO FOCSANI
(Etapa7, Juniori D, Juniori D)
Dum,
22 Oct
11:00
Vointa Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Dum,
22 Oct
09:00
Vointa Odobesti  CS PROSPORT - CSM FOCSANI 2007
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Oct
10:00
Vointa Odobesti  CSM FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - INIZIO FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
12:00
Unirea ODOBESTI  ACS ODOBESTI - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
10:00
Unirea ODOBESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CS PROSPORT
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
15 Oct
09:00
Unirea ODOBESTI  INIZIO FOCSANI - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa2, Juniori D, Juniori D)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa7, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
COMUNAL URECHESTI   - VICTORIA GUGESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Mai
11:00
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - GLORIA RACOASA
(Etapa18, Liga a cincea, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - AS SURAIA
(Etapa17, Liga a cincea, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - GLORIA RACOASA
(Etapa14, Liga a cincea, )
Sim,
01 Apr
17:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - UNIREA MILCOVU
(Etapa12, Liga a cincea, )
Dum,
19 Mar
11:00
Comunal Ruginesti  TROTUSUL RUGINESTI - AS SURAIA
(Etapa10, Liga a cincea, )
Dum,
06 Noi
11:00
COMUNAL RUGINESTI  TROTUSUL RUGINESTI - FC PANCIU
(Etapa7, Liga a cincea, )
Sim,
03 Iun
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VICTORIA GUGESTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
06 Mai
18:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL PUFESTI   - DINAMO TATARANU
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
JUNIOR GUGESTI 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 34
FC PANCIU 29
SPORTUL CIORASTI 28
UNIREA TIFESTI 25
VICTORIA GUGESTI 18
VOINTA CIRLIGELE 14
TRACTORUL NANESTI 13
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 16 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 16 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute