Etapa Curenta - Superliga Vrancei

Grupa A

Vin, 20 Sep 20:00 VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 1 - 5 SPORTUL CIORASTI
Sim, 21 Sep 17:00 ACS UNIREA MILCOVUL 3 - 2 TRACTORUL NANESTI
Sim, 21 Sep 17:00 VOINTA SL.CIORASTI 0 - 0 DINAMO TATARANU

Grupa B

Dum, 22 Sep 12:00 SAGEATA BILIESTI 2 - 0 CSC DUMBRAVENI
Sim, 21 Sep 20:00 VICTORIA GUGESTI 9 - 0 SIRETUL SURAIA

GRUPA C

Dum, 22 Sep 11:00 UNIREA TIFESTI 2 - 2 FC PANCIU
Dum, 22 Sep 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 1 - 3 ACS HOMOCEA

Etapa Urmatoare - Superliga Vrancei

Grupa A

  DINAMO TATARANU  -  VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
  TRACTORUL NANESTI  -  VOINTA SL.CIORASTI
  SPORTUL CIORASTI  -  ACS UNIREA MILCOVUL

Grupa B

  CSC DUMBRAVENI  -  VICTORIA GUGESTI
  NATIONAL 2012 GOLESTI  -  SAGEATA BILIESTI

GRUPA C

  FC PANCIU  -  TROTUSUL RUGINESTI
  CS JARISTEA  -  UNIREA TIFESTI
Aldea Ionut
Nume si Prenume Aldea Ionut
Functia Arbitru
Nr. Tel. 0786366575
Numar de meciuri 83
Meciurile lui Aldea Ionut
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
21 Sep
17:00
COMUNAL MILCOVUL  ACS UNIREA MILCOVUL - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa A, Superliga Vrancei)
Dum,
15 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Vrancei)
Sim,
20 Apr
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - ACS HOMOCEA
(Etapa6, Grupa B, Liga a cincea)
Joi,
06 Iun
18:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Mai
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Mai
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Apr
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - TRACTORUL NANESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
31 Mar
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa5, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Mar
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Mar
15:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - FCM ADJUD
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
10 Mar
11:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
03 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Mai
10:00
Vointa Odobesti  INIZIO FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa7, Campionat Judetean, Juniori C)
Sim,
11 Mai
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - SPORTUL CIORASTI
(Etapa5, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
20 Apr
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - Orizontul Tifesti
(Etapa7, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
13 Oct
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa3, Juniori A1, Juniori A1)
Mie,
15 Mai
18:30
Unirea Odobesti  CS PROSPORT - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Juniori D, Juniori D)
Sam,
03 Noi
15:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - VICTORIA GUGESTI
(Etapa7, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
06 Oct
15:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
25 Noi
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
10 Noi
15:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa8, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
28 Oct
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA
(Etapa6, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
30 Sep
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - DINAMO TATARANU
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
23 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FC PANCIU
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
11 Noi
11:00
Focsani   - FAN CLUB STEAUA MARASESTI
(Etapa8, Juniori E, Juniori E)
Sim,
06 Oct
10:00
MILCOVUL2 FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - INIZIO FOCSANI
(Etapa5, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Dum,
10 Iun
10:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - FC PANCIU
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
06 Iun
18:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
02 Iun
18:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - SPORTUL CIORASTI
(Etapa13, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa11, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Apr
11:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
19 Mai
10:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
15 Oct
13:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
07 Oct
11:00
Vointa Odobesti  PROGRESUL FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Juniori C, Juniori C)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
16 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa1, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
08 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  ACS UNIREA MILCOVUL - TRACTORUL NANESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
24 Sep
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Oct
11:00
COTESTI COTESTI  PODGORIA COTESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
15 Oct
11:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa5, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Joi,
03 Noi
17:00
SALA ODOBESTI  CS PROSPORT - CSM FOCSANI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
13:30
SALA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - GALACTIC FOCSANI
(Etapa4, Memorialul Gheorghe Ene, )
Joi,
03 Noi
16:00
Sala Odobesti  CS PROSPORT - CSM FOCSANI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
15:00
Sala Odobesti  CSM FOCSANI 2007 - PROSPORT 2 FOCSANI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ola, )
Joi,
03 Noi
14:15
Sala Odobesti  ACS ODOBESTI - GALACTIC FOCSANI
(Etapa5, Memorialul Gheorghe Ola, )
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS SURAIA
(Etapa9, Liga a cincea, )
Sim,
29 Oct
15:00
COMUNAL SALCIA Veche  SPORTUL CIORASTI - AS SURAIA
(Etapa6, Liga a cincea, )
Dum,
14 Mai
09:30
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa13, JUNIORI C, )
Sim,
22 Oct
10:00
Comunal Slobozia Ciorasti  CS PROSPORT - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa5, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
14:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VICTORIA GUGESTI
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
28 Mai
13:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
20 Mai
18:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - UNIREA TIFESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Joi,
25 Mai
@18:0
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Mie,
03 Mai
18:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - CSM FOCSANI 2007
(Etapa17, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
02 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - ACS ODOBESTI
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - UNIREA TIFESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL PUFESTI   - DINAMO TATARANU
(Etapa8, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI -
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 54
CS PROSPORT 46
ENERGIA VULTURU 2012 28
NATIONAL 2012 GOLESTI 28
INIZIO FOCSANI 27
VIITORUL SIHLEA 21
ACS ODOBESTI 21
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Vrancei

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 6
DINAMO TATARANU 4
VOINTA SL.CIORASTI 4
ACS UNIREA MILCOVUL 3
TRACTORUL NANESTI 0
VICTORIA ZIMBRUL BORDEASCA 0
Clasament Detaliat

Grupa B

SAGEATA BILIESTI 6
VICTORIA GUGESTI 3
NATIONAL 2012 GOLESTI 1
CSC DUMBRAVENI 1
SIRETUL SURAIA 0
Clasament Detaliat

GRUPA C

FC PANCIU 4
ACS HOMOCEA 4
UNIREA TIFESTI 2
TROTUSUL RUGINESTI 0
CS JARISTEA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 18 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 18 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute