Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 19 Noi 11:00 VOINTA CARLIGELE 1 - 4 SPORTUL CIORASTI
Dum, 19 Noi 11:00 VICTORIA GUGESTI 8 - 2 SAGEATA BILIESTI
Dum, 19 Noi 11:00 FLACARA URECHESTI 3 - 2 PODGORIA COTESTI

Grupa B

Dum, 19 Noi 13:30 DINAMO TATARANU 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Noi 11:00 AS UNIREA MILCOVU 3 - 1 CS JARISTEA
Sim, 18 Noi 14:30 CSC DUMBRAVENI 2 - 0 NATIONAL 2012 GOLESTI

Grupa C

Dum, 19 Noi 11:00 UNIREA TIFESTI 3 - 0 GLORIA RACOASA
Sim, 18 Noi 14:30 FCM ADJUD 2 - 1 ACS HOMOCEA
Sim, 18 Noi 14:30 FC PANCIU 1 - 6 ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Toader Mihai
Nume si Prenume Toader Mihai
Functia Asistent
Nr. Tel. 0784109548
Numar de meciuri 27
Meciurile lui Toader Mihai
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
21 Oct
09:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - JUNIOR 2016 FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
28 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CARLIGELE
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS SURAIA
(Etapa9, Liga a cincea, )
Vin,
20 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, JUNIORI E, )
Vin,
20 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSM 2 FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI E, )
Dum,
06 Noi
11:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS FOCSANI - FCM ADJUD
(Etapa7, JUNIORI C, )
Dum,
28 Mai
13:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CARLIGELE
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
13:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA CARLIGELE
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - FCM ADJUD
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CARLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - VOINTA CARLIGELE
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

CSC DUMBRAVENI 18
VICTORIA GUGESTI 12
TRACTORUL NANESTI 12
VOINTA CARLIGELE 9
VOINTA SL.CIORASTI 6
SPORTUL CIORASTI 6
UNIREA TIFESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

CSM FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
PROGRESUL FOCSANI 3
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

PROSPORT 2 FOCSANI 18
CS PROSPORT 16
CSM FOCSANI 2007 14
CSM FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 7
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 2
JUNIOR 2016 FOCSANI 1
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 27
PROSPORT 2 FOCSANI 21
CSM FOCSANI 21
JUNIOR GUGESTI 13
INIZIO FOCSANI 13
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 12
CSM FOCSANI 2007 12
AS FC UNIREA FOCSANI 9
ACS ODOBESTI 6
NATIONAL 2012 GOLESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 6
FC PANCIU 6
LPS FOCSANI 6
DINAMO TATARANU 0
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

SPORTUL CIORASTI 24
VICTORIA GUGESTI 21
VOINTA CARLIGELE 21
FLACARA URECHESTI 11
PODGORIA COTESTI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Clasament Detaliat

Grupa B

CSC DUMBRAVENI 27
TRACTORUL NANESTI 19
NATIONAL 2012 GOLESTI 19
DINAMO TATARANU 8
AS UNIREA MILCOVU 8
CS JARISTEA 4
Clasament Detaliat

Grupa C

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 30
FC PANCIU 19
UNIREA TIFESTI 16
FCM ADJUD 12
ACS HOMOCEA 12
GLORIA RACOASA 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute