Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Toader Mihai
Nume si Prenume Toader Mihai
Functia Asistent
Nr. Tel. 0784109548
Numar de meciuri 37
Meciurile lui Toader Mihai
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
17 Noi
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - Orizontul Tifesti
(Etapa3, Juniori B1, Juniori B1)
Sim,
20 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa6, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
09:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
28 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS SURAIA
(Etapa9, Liga a cincea, )
Vin,
20 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, JUNIORI E, )
Vin,
20 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 -
(Etapa3, JUNIORI E, )
Dum,
06 Noi
11:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - FCM ADJUD
(Etapa7, JUNIORI C, )
Dum,
28 Mai
13:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
13:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD -
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - FCM ADJUD
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 10 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 10 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute