Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Sim, 20 Oct 15:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI 3 - 0 TROTUSUL RUGINESTI
Dum, 21 Oct 11:00 ACS HOMOCEA  -  FC PANCIU
Sim, 20 Oct 16:00 FCM ADJUD 5 - 2 CS JARISTEA

Grupa B

Sim, 13 Oct 16:00 VOINTA CIRLIGELE 2 - 1 SPORTUL CIORASTI
Vin, 12 Oct 19:00 VICTORIA BORDEASCA 2 - 1 DINAMO TATARANU
  TRACTORUL NANESTI  -  Sta

Grupa C

  Sta  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 20 Oct 16:00 VOINTA RASTOACA 5 - 2 CSC DUMBRAVENI
Dum, 21 Oct 11:00 UNIREA TIFESTI  -  SAGEATA BILIESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

  TROTUSUL RUGINESTI  -  CS JARISTEA
  FCM ADJUD  -  FC PANCIU
  ACS HOMOCEA  -  ACS MAUSOLEUL MARASESTI

Grupa B

  Sta  -  VOINTA CIRLIGELE
Dum, 21 Oct 11:00 DINAMO TATARANU  -  TRACTORUL NANESTI
Dum, 21 Oct 11:00 SPORTUL CIORASTI  -  VICTORIA BORDEASCA

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  SAGEATA BILIESTI
  UNIREA TIFESTI  -  CSC DUMBRAVENI
  VOINTA RASTOACA  -  Sta
Toader Mihai
Nume si Prenume Toader Mihai
Functia Asistent
Nr. Tel. 0784109548
Numar de meciuri 34
Meciurile lui Toader Mihai
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
20 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa6, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
09:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
28 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS SURAIA
(Etapa9, Liga a cincea, )
Vin,
20 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, JUNIORI E, )
Vin,
20 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSM 2 FOCSANI
(Etapa3, JUNIORI E, )
Dum,
06 Noi
11:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS FOCSANI - FCM ADJUD
(Etapa7, JUNIORI C, )
Dum,
28 Mai
13:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
13:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - ASS VICTORIA PUFESTI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - FCM ADJUD
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 9
FC PANCIU 6
PODGORIA COTESTI 6
Orizontul Tifesti 3
CSC DUMBRAVENI 3
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS FOCSANI 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 12
CS PROSPORT 12
INIZIO JUNIOR FOCSANI 10
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 9
NATIONAL 2012 GOLESTI 7
JUNIOR GUGESTI 1
PROGRESUL FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 12
CSM FOCSANI 2007 12
LPS FOCSANI 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
INIZIO FOCSANI 6
ACS ODOBESTI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 3
AS FC UNIREA FOCSANI 0
ACS COSTIN CATALIN 2018 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

CS PROSPORT 9
INIZIO FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
CFT JUVENTUS FOCSANI 4
GALACTIC FOCSANI 4
SPORTING FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

FCM ADJUD 0
Orizontul Tifesti 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 15
FC PANCIU 7
FCM ADJUD 7
CS JARISTEA 7
TROTUSUL RUGINESTI 3
ACS HOMOCEA 1
Clasament Detaliat

Grupa B

TRACTORUL NANESTI 9
VOINTA CIRLIGELE 6
VICTORIA BORDEASCA 6
DINAMO TATARANU 3
Sta 0
SPORTUL CIORASTI 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 12
VOINTA RASTOACA 6
CSC DUMBRAVENI 4
UNIREA TIFESTI 3
SAGEATA BILIESTI 1
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 17 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 17 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute