Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Play-off

Dum, 19 Mai 11:00 UNIREA TIFESTI 1 - 0 TRACTORUL NANESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VOINTA CIRLIGELE 3 - 0 FCM ADJUD
Sim, 18 Mai 17:00 FC PANCIU 2 - 1 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Dum, 19 Mai 11:00 VICTORIA GUGESTI 3 - 3 SPORTUL CIORASTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Play-off

Dum, 26 Mai 11:00 TRACTORUL NANESTI  -  VICTORIA GUGESTI
Sim, 25 Mai 15:00 SPORTUL CIORASTI  -  FC PANCIU
Sim, 25 Mai 18:00 ACS MAUSOLEUL MARASESTI  -  VOINTA CIRLIGELE
Sim, 25 Mai 18:00 FCM ADJUD  -  UNIREA TIFESTI
Toader Mihai
Nume si Prenume Toader Mihai
Functia Asistent
Nr. Tel. 0784109548
Numar de meciuri 46
Meciurile lui Toader Mihai
Data Stadionul Localitate Meciul
Sim,
11 Mai
17:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Mai
16:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - UNIREA TIFESTI
(Etapa9, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
21 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
14 Apr
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
07 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FC PANCIU
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
23 Mar
15:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
03 Apr
17:00
ORASENESC PANCIU  FC PANCIU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
10:00
COMUNAL JARISTEA  CS JARISTEA - Orizontul Tifesti
(Etapa3, Juniori B1, Juniori B1)
Dum,
14 Apr
09:00
Comunal Clipicesti  Orizontul Tifesti - FC PANCIU
(Etapa6, Juniori A1, Juniori A1)
Sim,
20 Oct
16:00
COMUNAL RASTOACA  VOINTA RASTOACA - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
16:00
COMUNAL CIRLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
17 Noi
15:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
27 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - FC PANCIU
(Etapa6, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
13 Oct
10:00
Comunal Mircesti  INIZIO JUNIOR FOCSANI - ACS ODOBESTI
(Etapa6, JUNIORI C -ELITA, Juniori C)
Mar,
05 Iun
18:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa14, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa7, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Apr
16:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa6, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
09:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa3, Juniori E, Juniori E)
Sim,
21 Oct
13:00
Vointa Odobesti  FAN CLUB STEAUA MARASESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa3, Juniori D, Juniori D)
Sim,
28 Oct
10:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa5, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
04 Noi
14:30
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa8, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
18 Noi
14:30
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa10, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
29 Oct
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa7, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL MILCOVU   UNIREA MILCOVU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
11 Noi
14:30
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa9, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa3, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
20 Noi
11:00
COMUNAL RACOASA  GLORIA RACOASA - AS SURAIA
(Etapa9, Liga a cincea, )
Vin,
20 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa4, JUNIORI E, )
Vin,
20 Oct
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 -
(Etapa3, JUNIORI E, )
Dum,
06 Noi
11:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - FCM ADJUD
(Etapa7, JUNIORI C, )
Dum,
28 Mai
13:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Apr
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa15, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - FCM ADJUD
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
13:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
15 Oct
16:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD -
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - FCM ADJUD
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - TRACTORUL NANESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 25
FC PANCIU 24
PODGORIA COTESTI 16
Orizontul Tifesti 12
CSC DUMBRAVENI 12
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 51
CS PROSPORT 45
INIZIO JUNIOR FOCSANI 27
ENERGIA VULTURU 2012 27
NATIONAL 2012 GOLESTI 27
ACS ODOBESTI 21
JUNIOR GUGESTI 20
ACS COSTIN CATALIN 2018 17
GALACTIC FOCSANI 16
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 52
INIZIO JUNIOR FOCSANI 43
38
CSM FOCSANI 2007 35
LPS Focsani 27
ACS COSTIN CATALIN 2018 20
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 17
NATIONAL 2012 GOLESTI 14
AS FC UNIREA FOCSANI 8
ACS ODOBESTI 7
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 16
FCM ADJUD 9
Orizontul Tifesti 7
CS JARISTEA 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

DINAMO TATARANU 13
SAGEATA BILIESTI 10
CSC DUMBRAVENI 7
VICTORIA BORDEASCA 4
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Play-off

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 28
SPORTUL CIORASTI 24
FC PANCIU 20
UNIREA TIFESTI 19
VICTORIA GUGESTI 17
VOINTA CIRLIGELE 12
TRACTORUL NANESTI 7
FCM ADJUD 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 5 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 5 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute