Etapa Curenta - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Dum, 25 Noi 11:00 TROTUSUL RUGINESTI 3 - 0 ACS MAUSOLEUL MARASESTI
Sim, 24 Noi 15:00 FC PANCIU 3 - 0 ACS HOMOCEA
Sim, 24 Noi 15:00 CS JARISTEA 3 - 0 FCM ADJUD

Grupa B

  VOINTA CIRLIGELE  -  Sta
Dum, 25 Noi 11:00 TRACTORUL NANESTI 4 - 1 DINAMO TATARANU
Sim, 24 Noi 18:00 VICTORIA BORDEASCA 0 - 10 SPORTUL CIORASTI

Grupa C

  VICTORIA GUGESTI  -  Sta
Sim, 24 Noi 15:00 CSC DUMBRAVENI 2 - 6 VOINTA RASTOACA
Dum, 25 Noi 11:00 SAGEATA BILIESTI 3 - 0 UNIREA TIFESTI

Etapa Urmatoare - Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Toader George
Nume si Prenume Toader George
Functia Asistent
Nr. Tel. 0761396818
Numar de meciuri 61
Meciurile lui Toader George
Data Stadionul Localitate Meciul
Dum,
06 Mai
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - SAGEATA BILIESTI
(Etapa5, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
22 Apr
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - UNIREA TIFESTI
(Etapa3, Grupa A, Liga a cincea)
Dum,
15 Apr
11:00
COMUNAL BILIESTI  SAGEATA BILIESTI - ACS HOMOCEA
(Etapa2, Grupa A, Liga a cincea)
Sim,
26 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA VECHE  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa12, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
12 Mai
18:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa10, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
28 Apr
17:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - SPORTUL CIORASTI
(Etapa8, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
31 Mar
17:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa4, Play-off, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
04 Noi
14:00
Valentino Focsani  INIZIO JUNIOR FOCSANI -
(Etapa3, Grupa B, Memorialul Gheorghe Ene)
Sim,
04 Noi
17:00
Valentino Focsani  PROSPORT 2 FOCSANI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa1, Grupa B, Memorialul Gheorghe Ene)
Sim,
04 Noi
16:00
VALENTINO FOCSANI  GALACTIC FOCSANI - SPORTING FOCSANI
(Etapa3, Grupa A, Memorialul Gheorghe Ene)
Sim,
04 Noi
15:00
VALENTINO FOCSANI  CFT JUVENTUS FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa3, Grupa A, Memorialul Gheorghe Ene)
Sim,
14 Oct
11:00
Unirea ODOBESTI  CSM FOCSANI - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
14 Oct
09:00
Unirea ODOBESTI  ACS ODOBESTI - INIZIO JUNIOR FOCSANI
(Etapa1, Juniori D, Juniori D)
Sim,
12 Mai
10:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa11, Juniori A 1, Juniori A1)
Sim,
30 Sep
10:00
COMUNAL SALCIA  SPORTUL CIORASTI - TRACTORUL NANESTI
(Etapa1, Juniori A 1, Juniori A1)
Dum,
29 Apr
09:00
MILCOVUL 2 FOCSANI  LPS Focsani - FCM ADJUD
(Etapa4, 2017/2018, Juniori B1)
Dum,
12 Noi
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - FC PANCIU
(Etapa9, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
21 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FCM ADJUD
(Etapa6, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
14 Oct
16:00
ORASENESC MARASESTI  ACS MAUSOLEUL MARASESTI - FC PANCIU
(Etapa5, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
01 Oct
11:00
COMUNAL HOMOCEA  ACS HOMOCEA - ACS MAUSOLEUL MARASESTI
(Etapa3, Grupa C, Superliga Altdorf Tehnik)
Sim,
07 Oct
16:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - NATIONAL 2012 GOLESTI
(Etapa4, Grupa B, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
19 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - SPORTUL CIORASTI
(Etapa10, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
05 Noi
11:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - VICTORIA GUGESTI
(Etapa8, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Dum,
17 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - PODGORIA COTESTI
(Etapa1, Grupa A, Superliga Altdorf Tehnik)
Mie,
02 Noi
12:00
SALA ODOBESTI  GALACTIC FOCSANI - LPS Focsani
(Etapa1, Memorialul Gheorghe Ene, )
Mie,
02 Noi
11:15
SALA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CS PROSPORT
(Etapa1, Memorialul Gheorghe Ene, )
Mie,
02 Noi
13:30
Sala Odobesti  CS PROSPORT - ACS ODOBESTI
(Etapa2, Memorialul Gheorghe Ola, )
Mie,
02 Noi
12:45
Sala Odobesti  GALACTIC FOCSANI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa2, Memorialul Gheorghe Ola, )
Mie,
02 Noi
10:30
Sala Odobesti  ACS ODOBESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa1, Memorialul Gheorghe Ola, )
Mie,
02 Noi
09:45
Sala Odobesti  PROSPORT 2 FOCSANI - CS PROSPORT
(Etapa1, Memorialul Gheorghe Ola, )
Mie,
02 Noi
09:00
Sala Odobesti  CSM FOCSANI - GALACTIC FOCSANI
(Etapa1, Memorialul Gheorghe Ola, )
Sim,
08 Apr
17:30
COMUNAL SURAIA  AS SURAIA - FC PANCIU
(Etapa13, Liga a cincea, )
Dum,
23 Oct
11:00
COMUNAL MILCOVU  AS UNIREA MILCOVU - FC PANCIU
(Etapa5, Liga a cincea, )
Sim,
13 Mai
09:30
Comunal Slobozia Ciorasti  LPS Focsani - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa13, JUNIORI C, )
Sim,
29 Apr
10:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa11, JUNIORI C, )
Dum,
09 Apr
11:00
COMUNAL SL. CIORASTI  VOINTA SL.CIORASTI - DINAMO TATARANU
(Etapa10, JUNIORI C, )
Dum,
02 Apr
11:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa9, JUNIORI C, )
Dum,
26 Mar
10:00
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - DINAMO TATARANU
(Etapa8, JUNIORI C, )
Dum,
26 Mar
11:30
Milcovul Focsani  CSM FOCSANI - FCM ADJUD
(Etapa8, JUNIORI C, )
Sim,
01 Oct
09:30
MILCOVUL FOCSANI  LPS Focsani - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, JUNIORI C, )
Sim,
03 Iun
11:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - DINAMO TATARANU
(Etapa22, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
27 Mai
18:00
COMUNAL CARLIGELE  VOINTA CIRLIGELE - CSM FOCSANI 2007
(Etapa21, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
21 Mai
11:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa20, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
14 Mai
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - VOINTA SL.CIORASTI
(Etapa19, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
07 Mai
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - VICTORIA GUGESTI
(Etapa18, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
30 Apr
11:00
COMUNAL BORDEASCA  DINAMO TATARANU - UNIREA TIFESTI
(Etapa16, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Apr
17:00
COMUNAL DUMBRAVENI  CSC DUMBRAVENI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa14, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
25 Mar
15:00
National GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa13, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
19 Mar
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - FCM ADJUD
(Etapa12, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
13 Noi
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - CSM FOCSANI 2007
(Etapa11, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
05 Noi
15:00
FLORIN JELEA GOLESTI  NATIONAL 2012 GOLESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa10, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
29 Oct
16:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI -
(Etapa9, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
16 Oct
11:00
COMUNAL CLIPICESTI  UNIREA TIFESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa7, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
08 Oct
16:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - FCM ADJUD
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
20 Noi
11:00
Comunal Bordeasca  DINAMO TATARANU - VOINTA CIRLIGELE
(Etapa6, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
01 Oct
15:00
B.S.VOINTA ODOBESTI  ACS ODOBESTI - CSC DUMBRAVENI
(Etapa5, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
25 Sep
11:00
COMUNAL GUGESTI  VICTORIA GUGESTI - UNIREA TIFESTI
(Etapa4, Superliga Altdorf Tehnik, )
Dum,
18 Sep
11:00
COMUNAL NANESTI  TRACTORUL NANESTI - VICTORIA GUGESTI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
17 Sep
17:00
MILCOVUL FOCSANI  CSM FOCSANI 2007 - CSC DUMBRAVENI
(Etapa3, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
10 Sep
17:00
COMUNAL PUFESTI   - UNIREA TIFESTI
(Etapa2, Superliga Altdorf Tehnik, )
Sim,
03 Sep
17:00
MUNICIPAL ADJUD  FCM ADJUD - VICTORIA GUGESTI
(Etapa1, Superliga Altdorf Tehnik, )

Clasamente

Juniori A1

VICTORIA GUGESTI 15
Orizontul Tifesti 9
FC PANCIU 9
PODGORIA COTESTI 6
CSC DUMBRAVENI 6
TRACTORUL NANESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori C

LPS Focsani 18
INIZIO JUNIOR FOCSANI 9
CSM FOCSANI 2007 9
ACS ODOBESTI 0
Clasament Detaliat

Juniori D

CSM FOCSANI 2007 21
CS PROSPORT 21
INIZIO JUNIOR FOCSANI 16
NATIONAL 2012 GOLESTI 13
CS ENERGIA VULTURU 2012 10
GALACTIC FOCSANI 10
ACS COSTIN CATALIN 2018 9
JUNIOR GUGESTI 8
ACS ODOBESTI 6
PROGRESUL FOCSANI 0
Clasament Detaliat

Juniori E

CS PROSPORT 24
INIZIO JUNIOR FOCSANI 22
18
CSM FOCSANI 2007 16
LPS Focsani 12
FAN CLUB STEAUA MARASESTI 10
ACS ODOBESTI 7
AS FC UNIREA FOCSANI 4
NATIONAL 2012 GOLESTI 4
ACS COSTIN CATALIN 2018 3
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ola

INIZIO JUNIOR FOCSANI 6
CS PROSPORT 3
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Memorialul Gheorghe Ene

CS PROSPORT 9
INIZIO JUNIOR FOCSANI 4
LPS Focsani 4
METCON ADJUD 0
Clasament Detaliat

Juniori B1

SPORTUL CIORASTI 9
CS JARISTEA 3
FCM ADJUD 3
Orizontul Tifesti 3
Clasament Detaliat

Liga a cincea

CS JARISTEA 13
UNIREA TIFESTI 13
ACS HOMOCEA 6
SAGEATA BILIESTI 3
Clasament Detaliat

Autentificare



Mi-am uitat parola
Nu ai cont?

Clasament
Superliga Altdorf Tehnik

Grupa A

ACS MAUSOLEUL MARASESTI 24
FC PANCIU 16
FCM ADJUD 14
CS JARISTEA 13
TROTUSUL RUGINESTI 11
ACS HOMOCEA 8
Clasament Detaliat

Grupa B

SPORTUL CIORASTI 15
VOINTA CIRLIGELE 15
TRACTORUL NANESTI 15
VICTORIA BORDEASCA 9
DINAMO TATARANU 6
Sta 0
Clasament Detaliat

Grupa C

VICTORIA GUGESTI 24
VOINTA RASTOACA 12
UNIREA TIFESTI 12
CSC DUMBRAVENI 7
SAGEATA BILIESTI 4
Sta 0
Clasament Detaliat

Publicitate



Cine e online

Avem 20 utilizatori inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: stoicamarius
In total aici sunt 9 utilizatori conectati : 0 Inregistrati, 0 Ascunsi si 9 Vizitatori
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 154 la data de 08/05/2016 12:44 pm
Utilizatori inregistrati: Nici unul
Sunt 0 utilizatori pe chat acum:
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute